Ξεχωρίζοντας από τον “λαό”
Το “καστομάιζινγκ” που λένε και στα εξωτερικά… δεν είναι τίποτε άλλο από τη δουλειά που κάνει ο κάθε ιδιοκτήτης μοτοσυκλέτας ή σκούτερ, αλλάζοντας κομμάτια και εξαρτήματα, αλλάζοντας χρώματα, ζελατίνες, εξατμίσεις κ.λπ., κάνοντας το σκούτερ του, το δίτροχό του ιδιαίτερο, μοναδικό, ξεχωριστό. ![Lever-gold](https://scooternet.gr/wp-content/uploads/2012/03/Lever-gold.jpg)
Πάνω σε αυτή τη φιλοσοφία ταιριάζουν και τα δύο προϊόντα της εταιρίας Σπηλιώτης. To πρώτο είναι σπαστές, πολυ-ρυθμιζόμενες μανέτες φρένων SP, σε χρυσό και μαύρο χρώμα, που προορίζονται για τα Yamaha ΤΜΑΧ 500, του 2008 και μετά. Η τιμή τους είναι 160 ευρώ το ζευγάρι.
Το δεύτερο πρωτότυπο προϊόν είναι γκριπ κατασκευασμένα από αλουμίνιο, με επικάλυψη ελαστικού σε διάφορα χρώματα και τιμή 25 ευρώ.
Περισσότερες πληροφορίες: Σπηλιώτης ΑΕ, ΘΗΒΩΝ 129 & ΘΗΒΩΝ 123, Περιστέρι, Τηλ.210-5777906, FAX. 210-577114, είτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.spiliotis.gr